ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ ТОРГОВЕЛЬНОЇ МАРКИ TRAMP 

Власником торговельної марки TRAMP є Товариство з обмеженою відповідальністю «ОПТТУР», ЄДРПОУ 40795258, з місцезнаходженням: Україна, 02097, м. Київ, вул. Радунська,  буд. 3. Право власності на торговельну марку TRAMP підтверджується Свідоцтвом на торговельну марку №314508 від 16 лютого 2022 року, виданого та зареєстрованого в Державному підприємстві «Український Інститут інтелектуальної власності».

 

Торговельна марка, знаки обслуговування, логотипи, фірмовий стиль, веб-дизайн та інші особливості бренду TRAMP (в разі їх наявності) належить Власнику і захищені чинним законодавством щодо торговельних марок, авторського права й іншої інтелектуальної власності.

Власник дозволяє використовувати торговельну марку TRAMP під час здійснення господарської діяльності іншими юридичними та фізичними особами-підприємцями з врахуванням наступних особливостей та обмежень, з дотриманням зазначених нижче правил.

Особливості використання торговельної марки TRAMP:

 • Використовуючи торговельну марку TRAMP, обов’язково включіть символ ® під час її першого використання в документі, наприклад, у назві або заголовку, або при першій згадці у тексті.
 • Якщо ви створюєте матеріали, які посилаються на торговельну марку TRAMP, вам також необхідно включити примітку, яка вказує на використовуваний матеріал і його Власника. Наприклад: "TRAMP® – зареєстрована торговельна марка. Усі права захищено".
 • Якщо ви використовуєте торговельну марку TRAMP, обов’язково виділіть її на фоні навколишнього тексту. Ви можете виділити торговельну марку, ввівши її повністю у верхньому регістрі чи курсивом, помістивши в лапки або використавши інший шрифт чи стиль тексту.
 • Завжди пишіть  назву торговельної марки TRAMP великими літерами так, як зазначено Власником.

Обмеження в використанні торговельної марки TRAMP:

 • Якщо ви використовуєте торговельну марку TRAMP, не змінюйте її жодним чином. Не видаляйте, не викривляйте й не змінюйте жоден з елементів торговельної марки або логотипа.
 • Забороняється порушувати правила ціноутворення на товари, що реалізуються під торговельною маркою TRAMP, зокрема категорично забороняються будь-які оптові форми продажу/реалізації товарів торговельної марки TRAMP.
 • Забороняється порушувати правила ціноутворення на товари, що реалізуються під торговельною маркою TRAMP, зокрема категорично забороняється встановлювати роздрібну ціну, яка є нижчою від заявленої Власником рекомендованої роздрібної ціни, зазначеної на tramp.ua, на власних інтернет-сайтах, прайс-агрегаторах, маркетплейсах та у фізичних магазинах.
 • Не включайте назву торговельної марки TRAMP в назву власного продукту або послуги, торговельну марку, логотип або назву компанії.
 • Не розміщуйте зображення торговельної марки TRAMP як найпомітніший візуальний елемент вашого веб-сайту, продукту чи послуги.
 • Не демонструйте торговельну марку TRAMP в спосіб, який вводить в оману, є нечесним, дискредитує, порушує права, є наклепницьким, зневажливим, непристойним або іншим чином образливим, як це визначено власником на наш власний розсуд.
 • Не використовуйте торговельну марку TRAMP в жодний спосіб, що порушує будь-які закони й нормативні акти.
 • Не розміщуйте торговельну марку TRAMP на жодному веб-сайті, що містить матеріали для дорослих або рекламу алкоголю, тютюнових виробів чи азартних ігор, націлену на осіб у віці до двадцяти одного року.
 • Не демонструйте торговельну марку TRAMP в спосіб, що створює враження, наче власник пов’язаний з вами, є вашим партнером, спонсором або рекомендує вас.
 • Не наслідуйте стиль оформлення жодного з веб-сайтів або сторінок на них, пов’язаних з торговельною маркою TRAMP зокрема, брендинг, поєднання кольорів, шрифти, графічне оформлення, значки продуктів або інші елементи, що асоціюються з власником.
 • Не обрамляйте та не відображайте у віддзеркаленому вигляді будь-яку сторінку веб-сайту TRAMP.
 • Не включайте торговельну марку TRAMP в жодне доменне ім’я, в назву магазину/інтернет-магазину.

Власник має право в будь-який момент на власний розсуд вносити зміни/доповнення в ці Правила використання торговельної марки TRAMP.

Порушення будь-яких зазначених особливостей використання/ обмежень використання торговельної марки TRAMP тягне за собою передбачену законом відповідальність та способи захисту, які Власник має право обирати на власний розсуд.

Якщо у вас залишилися запитання, на які не дають відповіді ці інструкції й інформація, доступні на веб-сайті, зв’яжіться з нами за адресою електронної пошти info@tramp.ua або за телефоном +38 067 137 42 83.